Biuro Rachunkowe Minimus

Oferuje kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie rachunkowości oraz kadrowo-płacowym. Nasze biuro rachunkowe obsługuje zarówno polskie jak i zagraniczne podmioty gospodarcze posiadające siedzibę na terenie Polski, w tym również fundacje i stowarzyszenia. Oferujemy również rozliczenia podatków dla osób pracujących za granicą min. w Niemczech, Anglii, Holandii, Francji i innych. Gwarantujemy także obsługę naszych klientów w języku angielskim.

Najwyższa jakość

Dokładność i rzetelność, terminowość i niezawodność, odpowiedzialność oraz obowiązkowość, ponieważ wiemy, że w rachunkowości nie ma miejsca na żadne kompromisy!

Profesjonalizm

Ponad 20 lat doświadczenia w rachunkowości i finansach, CERTYFIKAT KSIĘGOWY wydany przez Ministerstwo Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Wszechstronność

Współpracujemy zarówno z podmiotami prawa cywilnego jak i handlowego rozmaitych branż. Nasza oferta jest maksymalnie dostosowana do wszystkich Twoich potrzeb!

Atrakcyjne ceny

Staramy się, aby koszty obsługi księgowej były jak najniższe. Proponujemy zniżki dla wszystkich nowych Klientów naszego biura a osobom rozpoczynającym działalność rynkową extra rabaty.

Język angielski

Zapewniamy obsługę firm w języku angielskim, obejmującą zarówno bezpośredni kontakt z Klientem jak i możliwość tworzenia podstawowych dokumentów w wersji anglojęzycznej.

Partnerstwo

Oferta maksymalnie dostosowana do wszystkich Twoich potrzeb! Masz zaległości podatkowe? Potrzebujesz reprezentacji przed organami skarbowymi i administracyjnymi? Zwróć się do nas!

Zróbmy to razem!

Kontakt to podstawa – zrób pierwszy krok i odezwij się do nas!
Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i z chęcią pomożemy ci rozwiać wszelkie wątpliwości.